Pin-Up Bet: бонус до 10 000 ₴ на перший депозит!!

Якщо ви вважаєте, що розмір має значення, коли мова йде про бонуси на спортивні депозити, тоді вам точно сподобається Pin-Up Bet! Ви отримаєте величезне задоволення від цього нового онлайн-букмекера та від першого депозиту. Зареєструйтесь зараз, щоб скористатись цим величезним бонусом!

Pin-up BetБонуси на перші депозити у більшості онлайн-букмекерів не перевищують 50 $, хоча, можливо, деякі запропонують вам 100 $. Це було б занадто просто для Pin-Up Bet! Натомість, як щодо шокуючого бонусного ліміту 500 $? Чи навіть 10 000 ₴? Саме цей букмекер із радістю приймає гривні.

Чи це не вражаюче, отримати бонус 500 $ менш ніж за 500 $ депозиту? Ви можете в це повірити?

Якщо ви зробите депозит до 99 $, Pin-up Bet подарує вам дуже приємний бонус у розмірі 100%. Але коли ви перевищите цю суму, відсоток також починає зростати ще більше.

Від 100 $ до 199 $, ви отримаєте бонус у вигляді збільшення на110%. Внесіть 400 $ і ваш депозит злетить на 125% до максимум 500 $.

Чи ви коли-небудь зустрічали настільки привабливий бонус від онлайн-букмекерів раніше? Зареєструйте свій акаунт саме сьогодні.

Будь-який спорт на ваш вибір

Як тільки ви створили свій акаунт на Pin-up Bet , ви отримаєте доступ до великого кола спортивних подій, на які можна робити ставки.

Pin-up BetВам будуть представлені найкращі футбольні ліги, які ви знаєте: англійська Прем’єр Ліга, Бундесліга та іспанський Прем’єр дивізіон, так само, як і нижчі ліги більшості великих країн.

Українська Прем’єр Ліга, Кубок України та дві ліги Російського футболу також доступні вам (матчі Бразилії, Аргентини та інші.)

Фанати хокею можуть робити ставки на матчах НХЛ та КХЛ, так само як і на інших нижчих лігах Росії, Північної Америки та лігах іншої частини Європи.

Для фанатів баскетболу доступні NBA та Євроліга, так само як ігри іншої частини Європи та Бразилії.

Гандбол, волейбол, Американській футбол, Формула 1 та будь-який інший вид спорту, який ви знаєте, також доступний вам.

Pin-up Bet активно розвивається у сфері ставок на кіберспорт. Тому Call of Duty, Counter-Strike Overwatch, League of Legends, and Starcraft також доступні вам.

Ще більше причин зануритися у світ Pin-up Bet

Якщо вам подобається робити ставки на спорт, Pin-up Bet зможе задовольнити всі ваші потреби.

Ось те, від чого ви не зможете відмовитись з цим онлайн-букмекером:

  • Веб-сайт повністю перекладений на українську мову
  • Депозити приймаються в доларах, євро або гривнях.
  • Послуга перекладу ТВ трансляцій
  • Прямі ефіри (35000+ щомісячні події)
  • Прематчі (40000+ щомісячні події)

Також, якщо вам потрібна онлайн-підтримка, ви можете скористатися нею.

Pin-up BetВи вже користуєтесь іншим онлайн-букмекером на постійні основі?

Без проблем – Pin-up bet зовсім не заперечує, якщо вам будуть потрібні зміни і ви почнете користуватись послугами інших букмекерів.

Хто знає, може це стане для вас буденним заняттям?

Зареєструйтесь вже сьогодні, ми нікому не скажемо. Шшш…