Умови використання

Весь контент на цьому сайті носить виключно інформаційний характер.

Зверніть увагу, що цей сайт оплачується комісією сторонніх компаній, які залучають нових клієнтів за допомогою реклами та згадок в змісті.

Наскільки нам відомо, вся інформація на цьому сайті є точною на момент публікації, і ми прагнемо підтримувати актуальність і точність всього контенту після публікації. Проте, пропозиції від онлайн-казино і букмекерських контор можуть бути змінені без попереднього повідомлення, тому, будь ласка, ознайомтеся з умовами будь-якого оператора перед реєстрацією нового облікового запису. Якщо є які-небудь розбіжності між інформацією, представленою на цьому сайті, і інформацією, наданою третьою стороною, яку ми згадуємо, інформацію, надану третьою стороною, слід вважати достовірною.

Використання даного сайту на свій страх і ризик користувача. Азартні ігри можуть викликати звикання, і ніхто не повинен піддавати ризику гроші, які вони не можуть дозволити собі втратити.

У більшості країн азартні ігри неповнолітніх є злочином. Цей сайт не призначений для використання особами молодше 21 років.

Використання даного веб-сайту в Сполучених Штатах, Великобританії або будь-якої юрисдикції, де азартні ігри онлайн заборонені, суворо заборонено.

Якщо у вас виникли якісь запитання, будь ласка, використовуйте нашу контактну сторінку.